Hledáme nové kolegy

Seřizovač pro montážní linky LED

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW.

Pracovní náplň :

  • Nastavení a kontrola výrobních parametrů, optimalizace výrobního procesu, seřizování strojů
  • Zodpovědnost za předávání informací (průběh směny, výrobní problémy...) na jiné směny
  • Práce s technickými podklady, evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • Zodpovědnost za technický stav, výkon a funkci strojního zařízení (odstranění závad)
  • Spolupráce s technologem linky, kontrolory kvality výrobků, technickým servisem
  • Práce ve směnném režimu

Požadujeme :

  • SOU/SOŠ/SŠ technického směru se zaměřením na elektrotechniku nebo elektroniku
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Základní znalost AJ výhodou
  • Technické myšlení
  • Flexibilita, pečlivost, samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme :

  • Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi
  • Příplatky za práci ve svátek (zvýšené nad rámec zákona)
  • 13. mzdu vyplácenou ve dvou částech (polovina v květnu a polovina v listopadu)
  • příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
  • příplatek na dopravu ve výši 0 - 1500 Kč
  • dotované závodní stravování
  • bezplatné firemní vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Pracovní oděv i obuv
  • po roce pracovního poměru příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie (odměny za proaktivní přístup)
  • slevové kupony do vybraných obchodů a zařízení
  • masáže zdarma
  • preventivní lékařskou péči
  • firemní akce
  • možnost využití příspěvku AL na hlídání dětí v Hlídacím centru Tetičky a chůvičky
  • MHD na všechny směny

Žádosti o zaměstnání zasílejte v ČJ.

Kontakt

Marelli Automotive Lighting Jihlava
Nikola Pokorná
Telefon: 737 470 690