Hledáme nové kolegy

Projektový nákupčí-junior

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW.

Pracovní náplň:

  • Součást projektového týmu zajišťujícího náběhy nových projektů
  • Jednání s dodavateli, nominace a management dodavatelských vztahů
  • Vedení agendy nákupu související se svěřeným projektem

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ ekonomického nebo technického směru
  • Praxe v nákupu výhodou
  • Praxe v automotive výhodou
  • Zkušenosti s elektronickými komponenty výhodou
  • Pokročilá znalost AJ
  • Ochota se učit novým věcem

Nabízíme :

  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající moderní technologie
  • Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • 13. mzdu
  • Podpora při relokaci
  • Firemní benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Bezplatné odborné vzdělávání

Žádosti o zaměstnání zasílejte společně se životopisem.

Kontakt

Marelli Automotive Lighting s.r.o.
Jana Vítů
Pávov 113
586 01  Jihlava
Česká republika
Telefon: 567 562 415